Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Modern M1

 • Výrobce Vegas
 • Záruka 20 let na jádro

Zvolte parametry

Potah
 • Smartcel
 • Z/L 80,90 x 200 cm
  (+ 400 Kč)
 • Z/L 100 x 200 cm
  (+ 450 Kč)
 • Z/L 120 x 200 cm
  (+ 500 Kč)
 • Z/L 140 x 200 cm
  (+ 600 Kč)
 • Z/L 160 x 200 cm
  (+ 700 Kč)
 • Z/L 180 x 200 cm
  (+ 800 Kč)
 • Z/L 200 x 200 cm
  (+ 900 Kč)

Atypické rozměry jsou vždy za cenu nejbližšího vyššího typického rozměru. O kolik procent přesahuje požadovaný rozměr hodnotu 200 cm, o tolik procent je vyšší cena.

 • Produkt 80 x 200 cm
 • Dodání 2 - 3 týdny
14 646 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Poradna - latex

Poradna - pružinové matrace

Základní informace

Tato matrace je vhodná pro lidi s vyšší nebo nadměrnou váhou. Díky rozdílu v tuhosti stran je matrace velmi flexibilní i v případě momentální potřeby změny v tvrdosti lůžka. Pokud máte náročné období, nemáte čas na sport, pracujete převážně v kanceláři nebo za volantem, spíte často na boku, pak si otočíte matraci na měkčí stranu, aby se tělo v čase spánku zrelaxovalo a odpočinulo si. Tato matrace byla jako jediná ze všech matrací nominovaná na cenu veletrhu ,,Nábytok a bývanie" v Nitře 2013 a oceněná na výstavě nábytku MODDOM 2008 v Bratislavě.

SLOŽENÍ MATRACE

Potah
Smartcel (300 g/m2) s obsahem zinku, který má příznivé účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Zabraňuje přežívání různých roztočů a neutralizuje pachy. Vysoká prodyšnost materiálu zaručuje suchý povrch matrace. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Výrobce "Bodet & Horst" (Německo). Vyrobené na Slovensku.

Climalatex
Výška 3 cm. Sedm zón tuhosti. Latex se zdokonalenou vodní a vzdušnou regulací. Díky jedinečnému tvaru zvyšuje bodovou elasticitu matrace. Výrobce ,,ARTILAT" (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

Kokosová deska
Výška 1 cm. Kokosová vrstva je z přírodního materiálu vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

Pružinový blok
Výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému CopperCoil X1200 s poměděnými pružinami (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota - 296 pružin na m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

Nábytková síťka
Bezpečnostní mezivrstva rozděluje pružinový blok a měkkou náplň.

Latexová deska
Výška 3 cm. Přírodní latex – materiál získaný z mízy kaučukového dřeva (s hustotou 65 kg/m3). Tento materiál vyniká antialergickými a hygienickými vlastnostmi, zabezpečuje dokonalou provzdušenost a má dlouhou životnost. Suroviny se dovážejí z jihovýchodní Asie. Výrobce „ARTILAT“ (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

 • Varianta potahu Zima/léto
  Jedna strana matrace je podšitá prošívanou přírodní vlnou z lamy, která má přirozené izolační vlastnosti, o gramáži 500 g/m2. Tím matrace udrží tělesné teplo po dobu spánku, a proto nedochází k podchlazení těla. Naopak v létě matrace příjemně chladí.

Technické parametry

Výška (bez potahu) 23 cm
Nosnost 150 kg
Tuhost 3/5 + 4/5
Složení pružinový, poměděný blok systému CopperCoil X1200 o hustotě 296 pružin na m2 Měď, jak je už známo od starověku, má blahodárné účinky na naše zdraví a je antibakteriální.
Potah Smartcel - snímatelný, pratelný
Uložení lamelový (nepolohovatelný) rošt, laťový rošt, pevná deska
Atypický rozměr Ano
Váha (90 x 200 cm) 26 kg
Záruka na celou matraci 36 měsíců

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.