Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Modern M4

 • Výrobce Vegas
 • Záruka 20 let na jádro

Zvolte parametry

Potah
 • Standardní - hedvábí (tencel)
 • Z/L 80,90 x 200 cm
  (+ 400 Kč)
 • Z/L 100 x 200 cm
  (+ 450 Kč)
 • Z/L 120 x 200 cm
  (+ 500 Kč)
 • Z/L 140 x 200 cm
  (+ 600 Kč)
 • Z/L 160 x 200 cm
  (+ 700 Kč)
 • Z/L 180 x 200 cm
  (+ 800 Kč)
 • Z/L 200 x 200 cm
  (+ 900 Kč)

Atypické rozměry jsou vždy za cenu nejbližšího vyššího typického rozměru. O kolik procent přesahuje požadovaný rozměr hodnotu 200 cm, o tolik procent je vyšší cena

 • Produkt 80 x 200 cm
 • Dodání 2 - 3 týdny
14 122 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Poradna - latex

Poradna - pružinové matrace

Základní informace

Tvrdší asymetrická modifikace modelu 20 - 3 cm vrstva latexu nahrazena deskou z kokosových vláken. Matrace je vhodná pro děti, obzvlášť tužší část. Ve věku 20 - 23 let se matrace jednodušše otočí na měkčí část a může se tak používat dále. Model M4 patří mezi nejtvrdší a tak je doporučována především lidem s problémy s horní oblastí zad. Ideálem se stane pro aktivní sportovce a manuálně pracující v náročnějším prostředí, z důvodu možnosti otáčet si matraci a tak měnit její tvrdost. V momentě, kdy lékař ze zdravotních důvodů pacienta doporučí ležení na tvrdším lůžku, je model M4 velkou výhodou. Nejste nuceni tak pořizovat novou matraci, stačí na dané období jen otočit. Levné, tvrdé matrace mají totiž tendenci rychle ztrácet svou tuhost a tak může Vaše problémy zhoršit.

SLOŽENÍ MATRACE

Potah
Smartcel (300 g/m2) s obsahem zinku, který má příznivé účinky na pokožku a podporuje její regeneraci. Zabraňuje přežívání různých roztočů a neutralizuje pachy. Vysoká prodyšnost materiálu zaručuje suchý povrch matrace. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Výrobce "Bodet & Horst" (Německo). Vyrobené na Slovensku.

Climalatex
Výška 3 cm. Sedm zón tuhosti. Latex se zdokonalenou vodní a vzdušnou regulací. Díky jedinečnému tvaru zvyšuje bodovou elasticitu matrace. Výrobce ,,ARTILAT" (Belgie), vyrobeno v České republice (Nymburk).

Kokosová deska
Výška 1 cm. Kokosová vrstva je z přírodního materiálu vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

Pružinový blok
Výška 13 cm. Exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Vernestet S 300 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota - 296 pružin na m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

Kokosová deska
Výška 3 cm. Kokosová vrstva je z přírodního materiálu vytvořený z lisovaných kokosových vláken, impregnovaný latexem. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

 • Varianta potahu Zima/léto
  Jedna strana matrace je podšitá prošívanou přírodní vlnou z lamy, která má přirozené izolační vlastnosti, o gramáži 500 g/m2. Tím matrace udrží tělesné teplo po dobu spánku, a proto nedochází k podchlazení těla. Naopak v létě matrace příjemně chladí.

Technické parametry

Výška (bez potahu) 23 cm
Nosnost 130 kg
Tvrdost 4/5 + 5/5
Jádro pružinový, poměděný blok systému CopperCoil X1200 o hustotě 296 pružin na m2 Měď, jak je už známo od starověku, má blahodárné účinky na naše zdraví a je antibakteriální.
Potah Smartcel - snímatelný, pratelný
Uložení lamelový (nepolohovatelný) rošt, laťový rošt, pevná deska
Atypický rozměr Ano
Váha (90 x 200 cm) 28 kg
Záruka na celou matraci 36 měsíců

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.